O nás

Naša spoločnosť Tvoja jazykovka pôsobí v novom šate už štvrtý rok, aby vám aj touto cestou neustále prinášala to najlepšie a najnovšie z oblasti jazykového vzdelávania. Staviame na viac ako 22-ročných skúsenostiach jej zakladateľov, lektorov, prekladateľov a spolupracovníkov.

Ponúkame najvyššiu kvalitu za bezkonkurenčné ceny. Štúdiom vás sprevádzajú vysoko kvalifikovaní domáci a zahraniční lektori, vzdelávaní a vyškolení na prestížnych slovenských a svetových univerzitách. Svojou trpezlivosťou, skúsenosťami a vedomosťami vám pomôžu efektívne zvládnuť ktorúkoľvek oblasť jazyka a zdolať každú prekážku.

Naša výučba jazykov funguje na vysoko kvalitných štandardoch, vypracovaných na základe dlhoročného medzinárodného výskumu efektívnej výučby a štúdia jazykov. Jazyky vyučujeme prirodzeným, komunikačným spôsobom vnorenia sa do jazyka – spôsobom, akým sme sa učili náš rodný jazyk.

Okrem vzdelávania klientov v rôznych jazykoch poskytujeme aj služby v oblasti jazykového auditu, prekladateľstva a tlmočenia.